Проєкт: Чисте довкілля – фундамент майбутнього
Бюджет
(25.11.2021)
160 120 000
5 337 000
ГРН
EUR
Період
реалізації
60 МІСЯЦІВ
Партнери проєкту

Бучацька міська рада Тернопільської області (провідний партнер)
Золотниківська сільська рада
Коропецька селищна рада
Монастириська міська рада
Підгаєцька міська рада
Білобожницька сільська рада

Інші партнери

КП «Підгайці – водоканал»
КП Білобожниця
Комунальне підприємство «Монастириський комунсервіс»
Комунальне підприємство «Господар»
Коропецький ККП
КП «Бучацький комбінат комунальних підприємств»


Контактна особа
Каменчук Ірина, Головний спеціаліст сектору економічного розвитку та інвестицій, buchachgrant@gmail.com


Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
  1. Створити комплекс з переробки та утилізації відходів з території шести територіальних громад, що дозволить виключити вивіз сміття на полігони, тим самим зменшити кількість сміттєвих звалищ і полігонів, перевести переробку сміття з витратної в прибуткову статтю бюджету.
  2. Провести інформаційно-роз’яснювальної кампанії із жителями громад-партнерів з метою підвищення рівня екологічної свідомості, популяризації роздільного збору сміття та компостування органічних відходів.
  3. Запровадити ефективні механізми поводження з побутовими відходами за рахунок впровадження роздільного збирання в населених пунктах та компостування відходів у сільській місцевості на території шести громад, та утилізації відсортованих складових шляхом повторного використання як вторинної сировини.

Підчас реалізації проєкту будуть ліквідовані стихійні сміттєзвалища на території громад-партнерів, придбання необхідної техніки та контейнерів.

Метою цього проєкту є підвищення стандартів життя населення на території шести громад-партнерів шляхом запровадження системного підходу до управління відходами, зменшення обсягів їх утворення та збільшення обсягів переробки і повторного використання.

Для досягнення мети проєкту передбачається:

Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de