Проєкт: Облаштування інфраструктури для розвитку бізнесу
Вінницька обласна рада
Вінницький національний технічний університет
ГО «Центр регіонального розвитку»

Інші партнери
Контактна особа
Олеся Панасюк, начальник відділу міжнародного співробітництва та проєктної діяльності Вінницької обласної ради, tsarukolesya@gmail.com
Партнери проєкту

Лука-Мелешківська сільська рада (провідний партнер)
Вінницька обласна рада
Вороновицька селищна рада

Бюджет
(25.11.2021)
20 530 000
680 500
ГРН
EUR
Період
реалізації
24 МІСЯЦІ
Центр підтримки бізнесу матиме на меті підвищення кваліфікації місцевих підприємців, налагодження ефективнішої виробничої діяльності та організацію бізнес-заходів. Також надаватиметься підтримка з питань маркетингу, онлайн-роботи та цифровізації, формування кластерів.

Усі створені об’єкти мають бути доступними та зрозумілими для місцевого бізнесу, основним гаслом є «Приходь – підключайся – працюй!».

Прогнозований фінансовий внесок створених об'єктів до місцевого бюджету після завершення проєкту оцінюється у 4,9 млн. грн. на рік. Також розглядається можливість розширення в майбутньому меж бізнес-зони до 10 га та надання потенційних можливостей для реєстрації промислового парку та створення додаткових стимулів.

2. Центр підтримки бізнесу «One STOP Business Zone»
Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
Передбачається облаштування 5 гектарів сучасної інженерної інфраструктури для розміщення виробничих, складських та адміністративних приміщень. Також передбачається будівництво водопровідної мережі, будівництво каналізаційної мережі (очисних споруд), підключення до газорозподільної системи та електропостачання. Земельна ділянка буде передана зацікавленим суб’єктам господарювання в суборенду, оренду або шляхом продажу за результатами земельних аукціонів.

Головна мета проєкту – покращення умов для створення та функціонування мікро- та дрібного підприємництва в громадах-партнерах.

Зона підтримки бізнесу в громадах-партнерах, яка буде створена в рамках проєкту у співпраці з 40 місцевими підприємствами, включатиме такі об’єкти:
1. Зона розвитку бізнесу
Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de