Проєкт: Створення регіональної ремонтно-будівельної сервісної компанії «Підгаєцький автодор»
Бюджет
(25.11.2021)
47 000 000
1 567 000

ГРН
EUR
Період
реалізації
36 МІСЯЦІВ
Інші партнери

Громадська організація «Носів Благодар»
Громадська організація «Інститут сталого регіонального розвитку»
Партнери проєкту

Підгаєцька міська рада Тернопільської області (провідний партнер)
Золотниківська сільська територіальна громада
Монастириська міська територіальна громада
Саранчуківська сільська територіальна громад


Контактна особа
Погребнюк Марія, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, розвитку підприємництва, сільського господарства та фермерства Підгаєцької міської ради, 04058462@mail.gov.uaКороткий опис проєкту
муніципального партнерства
Метою проєкту є значне покращення якості та збільшення обсягів проведених робіт по ремонту та обслуговуванню доріг місцевого та регіонального значення та, як наслідок - транспортної доступності територій громад – партнерів, підвищення їх інвестиційної і туристичної привабливості.

Крім цього, заходами проєкту передбачено створення «служби замовника» в штаті якої будуть відповідні спеціалісти для надання консультацій громадам по підготовці тендерних завдань та документації, проведенню тендерних процедур закупівель і аналізу комерційних пропозицій учасників. Окремо, в рамках даної служби замовника буде утримуватися служба технічного нагляду, яка буде слідкувати за виконанням підрядними організаціями обсягів та дотримання стандартів якості ремонту дорожнього полотна.

Проєкт передбачає створення комунальної сервісної компанії на базі КП «Дорожнє» по ремонту та обслуговуванню доріг місцевого значення на території 4-х громад-партнерів. В кожній з громад передбачена своя виробнича дільниця укомплектована на 8-10 працівників та забезпечена спецтехнікою та обладнанням.
В Саранчуківській громаді, завдяки наявності залізниці буде створено склад матеріалів.

Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de