Проєкт: Від зеленої енергії – до синергії розвитку громад
Бюджет
(25.11.2021)
248 736 000
8 291 000
ГРН
EUR
Період
реалізації
60 МІСЯЦІВ
ДТЕК
ГО «Астар»
Першотравенське міське житлово-комунальне підприємство


Інші партнери
Партнери проєкту

Миколаївська сільська рада Дніпропетровської області (провідний партнер)
Першотравенська територіальна громада
Петропавлівська територіальна громада


Контактна особа
Звірькова Марина, спеціаліст з економічного розвитку та інвестиційної діяльності виконкому Миколаївської сільської ради, pselitha@ukr.net

Центр підтримки бізнесу матиме на меті підвищення кваліфікації місцевих підприємців, налагодження ефективнішої виробничої діяльності та організацію бізнес-заходів. Також надаватиметься підтримка з питань маркетингу, онлайн-роботи та цифровізації, формування кластерів.

Усі створені об’єкти мають бути доступними та зрозумілими для місцевого бізнесу, основним гаслом є «Приходь – підключайся – працюй!».

Прогнозований фінансовий внесок створених об'єктів до місцевого бюджету після завершення проєкту оцінюється у 4,9 млн. грн. на рік. Також розглядається можливість розширення в майбутньому меж бізнес-зони до 10 га та надання потенційних можливостей для реєстрації промислового парку та створення додаткових стимулів.

Безпосередні результати проєкту:

Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
В рамках проєкту буде розроблена Геоінформаційна система (ГІС) будівель, інженерних мереж громад та впроваджена Автоматизованої системи обліку енергоносіїв (АСКОЕ). Передбачено також створення кооперативу для збору існуючої біомаси та вирощування енергетичних рослин для потреб систем теплопостачання громад.
Основною цільлю проєкту є започаткування зеленої модернізації систем теплопостачання громад-партнерів з поступовою відмовою від викопного палива в системі централізованого теплопостачання до 2025 року та зниженням споживання палива у системах теплопостачання громад на 50% до 2030 року.

Проект впроваджується у відповідності с основними принципами Європейського зеленого курсу (GREEN DEAL).

Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de