Проєкт: Нове будівництво полігону ТПВ і сміттєсортувальної лінії в урочищі «Чобіток»
Контактна особа
Вольвин Тетяна, провідний спеціаліст відділу інвестицій та промисловості управління економіки Надвірнянської міської ради, tanyavolvin1104@gmail.com, nadvirna_mr@ukr.net

Партнери проєкту

Надвірнянська міська рада Івано-Франківської області (провідний партнер)
Делятинська селищна рада
Бюджет
(25.11.2021)
120 386 500
4 012 000
ГРН
EUR
Період
реалізації
24 МІСЯЦІ
Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
Основна мета проєкту – удосконалення системи поводження з ТПВ та запровадження системи роздільного збору, сортування, транспортування ТПВ. Це дасть можливість вилучити вторинну сировину з ТПВ з метою подальшої переробки, а залишок сміття транспортувати для захоронення на полігон ТПВ.
Морфологічний склад ТПВ, проведений по фактичних замірах КП «Надвірнакомунсервіс» в м. Надвірна складає у відсотках від загальної маси: будівельні відходи 5%, харчові відходи 30%, папір 7%, змет 8%, скло 10% пластик 3%, садові відходи 2%, текстиль 5%, ПЕТ -пляшка, полімер 9%, резина-шкіра 2%, метал 1%, деревина 3%, та інше 15%, в цілому 6,6 тисяч тон в рік.

Продуктивність лінії, передбаченої проєктом, становить 25 тисяч тон на рік.

В рамках проєкту передбачено:  • Будівництво полігону ТПВ, виробничого корпусу, устаткування полігону.
  • Будівництво сміттєсортувальної лінії.
  • Проведення робіт з благоустрою та озеленення території.
  • Створення парку сміттєзбиральної техніки та контейнерного господарства для збирання та вивезення побутових відходів та організації роздільного збору сміття.
  • Інформаційно-просвітницька робота серед громадськості.
Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de