Проєкт: Подорожі весніцами волинських чехів
Бюджет
(25.11.2021)
3 740 000
124 670
ГРН
EUR
Період
реалізації
24 МІСЯЦІ
Партнери проєкту

Великоомелянська сільська рада Рівненської області ( провідний партнер)
Варковицька сільська рада
Глинська сільська рада
Дубенська міська рада
Дядьковицька сільська рада
Здовбицька сільська рада
Здолбунівська міська рада
Мирогощанська сільська рада
Привільненська сільська рада
Контактна особа
Тарас Микитин, проектний менеджер Великоомелянської громади, tapac_m@ukr.net
Інші партнери

ГО «Чеська бесіда»
ГО «Рівненщина історична»

Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
Метою проєкту є розширення внутрішнього та збільшення обсягів в’їзного туризму за рахунок створення нових туристичних об’єктів пов’язаних із історією волинських чехів, які проживали на території південної Рівненщини більше 100 років тому.

Проєкт дозволить партнерським громадам використати наявну історичну спадщину для активізації туристичної діяльності у громадах, залучити вітчизняних та іноземних туристів та буде включати:

1 ) Створення нових туристичних атракцій — етнографічного музею садиби «Гульча» в с. Гільча, облаштування історико-культурного простору у приміщення колишньої чеської школи в с. Мартинівка, для чого буде проведена дослідницька робота, відремонтовані приміщення та побудована етносадиба, розроблені віртуальні моделі населених пунктів.

2) Розробку та просування 5 туристичних маршрутів, через роботу з туристичними агенціями, гідами, підготовки путівника «Місцями чеських поселень на Рівненщині», створення туристичного порталу «Чеські поселення на Волині».

Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de