Проєкт: ВелоМіст. Пять громад– спільний шлях
(Велосипедний рух Галичини)
Бюджет
(25.11.2021)
96 000 000
3 200 000

ГРН
EUR
Період
реалізації
32 МІСЯЦІ
Інші партнери

Місцева Агенція ОТГ Прикарпаття
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Партнери проєкту

Дубовецька сільська рада Івано-Франківської області (провідний партнер)
Галицька міська рада
Бурштинська міська рада
Більшівцівська селищна рада
Єзупільська селищна рада
Контактна особа
Щепанська Марія Ярославівна- т.в.о.начальник відділу міжнародного співробітництва та проектної роботи, schepanskamarij@meta.uaКороткий опис проєкту
муніципального партнерства
1 ) Збудовано нову інфраструктуру, яка включає велосипедну доріжку протяжністю 60 км на ділянці Бурштин-Більшівці-Маріямпіль-Єзупіль-Галич та пішохідний міст довжиною 1,5 км.

2) Розроблено декілька туристичних маршрутів, включно з маркуванням маршрутів, облаштуванням 12 вело стоянок та проведення промоційної компанії для залучення туристів.

У результаті проєкту очікується збільшення туристів у громадах учасницях до 100 000 на рік.

Метою проєкту є підвищення туристичної привабливості регіону, створення та розвиток велоінфраструктури, екологічно чистих та безпечних видів транспорту на території 5-ох територіальних громад.

У рамках проєкту буде створено туристичний маршрут, який пройде територією п’ятьох громад та дасть можливість пропагувати здоровий спосіб життя та збільшити кількість туристів у Івано-Франківській області, для чого буде:Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de