Проєкт: Створення безпечного простору в територіальних громадах
Бюджет
(25.11.2021)
13 500 000
450 000

ГРН
EUR
Період
реалізації
24 МІСЯЦІ
Партнери проєкту

Новоград -Волинська міська рада (провідний партнер)
Городницька селищна рада
Брониківська сільська рада
Ярунська сільська рада

Контактна особа
Якубов Віталій Олександрович – заступник Новоград-Волинського міського голови, nvgi@ukr.net


2) Проведено навчання за курсом «Безпечне та відповідальне життя в громаді» у навчальних закладах всіх громад партнерів.

3) Створено громадське формування на основі об’єднань мисливців та рибалок задля співпраці з муніципальною вартою, поліцією та рятувальниками при масових заходах в сфері безпеки

Очікуваними результатами проєкту є зниження рівня злочинності та кількості ДТП в регіоні орієнтовно на 30%, зменшення на 45% часу реагування відповідних служб на надзвичайні ситуації.

Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
1) Створено «Ситуаційний центр» та встановлена мережа камер відеоспостереження, створена системи оповіщення з використанням чат-ботів на платформі месенджерів Viber або Telegram, що дозволить координуватиме взаємодію підрозділів Національної поліції, ДСНС, екстреної медичної допомоги та муніципальної варти.
Загальною метою проєкту є формування безпечного та комфортного простору для життя, роботи та самореалізації жителів семи територіальних громад Новоград-Волинського району Житомирської області.

У процесі реалізації проєкту буде:
Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de