Проєкт: Створення кризового центру в місті Дунаївці Хмельницької області
Бюджет
(25.11.2021)
6 038 749
201 292

ГРН
EUR
Період
реалізації
12 МІСЯЦІВ
Інші партнери

Комунальна установа Дунаєвецької міської ради «Територіальний центр соціального обслуговування»
Комунальне некомерційне підприємство «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня»

Партнери проєкту

Дунаєвецька міська рада Хмельницької області (провідний партнер)
Новодунаєвецька селищна рада
Брониківська сільська рада
Ярунська сільська радаКонтактна особа
Островський Микола Гелярдович, начальник управління соціального захисту та праці Дунаєвецької міської ради, dunorg@i.uaКороткий опис проєкту
муніципального партнерства
Метою проєкту є розвиток системи протидії та запобігання насильству на території двох громад Хмельницької області- Дунаєвецької міської та Новодунаєвецької селищної.

Для потерпілих від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, у рамках проєкту передбачено:


1) створення кризового центру для тимчасового цілодобового перебування потерпілих, як жінок, так і чоловіків, а також їхніх дітей; створення «гарячої лінії» та надання комплексної спеціалізованої допомоги таким особам, включаючи інформаційну, консультаційну, психологічну, юридичну, медичну допомогу.

2) підвищення рівень поінформованості жителів населення щодо форм, проявів, причин та наслідків домашнього та гендерно-зумовленого насильства, а також щодо закладів, які надають кваліфіковану допомогу.

3) покращення взаємодії між структурами, що задіяні у сфері реагування та запобігання випадкам домашнього насильства та насильства за ознакою статі за рахунок розроблення та впровадження алгоритм екстреного реагування та взаємодії суб’єктів у організації підтримки та надання допомоги.

Послугами створеного кризового центру зможуть скористатися мешканці 86 населених пунктів Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.


Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de