Проєкт: Відкриття відділення комплексної реабілітації після перенесених важких хвороб
Бюджет
(25.11.2021)
17 574 040
585 801
ГРН
EUR
Період
реалізації
12 МІСЯЦІВ
Партнери проєкту

Новоград-Волинська міська рада Житомирської області (провідний партнер)
Городницька селищна рада
Брониківська сільська рада
Ярунська сільська рада


Контактна особа
Борис Василь Миколайович – генеральний директор Комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання», novogradtmo@gmail.com


Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
1) Проведення капітального ремонту та облаштування частини приміщення районної лікарні під відділення комплексної реабілітації, що надасть можливість одночасно надавати допомогу 20 пацієнтам.
2) Забезпечення відділення комплексної реабілітації необхідним медичним обладнанням та витратними матеріалами для забезпечення сучасного комплексу заходів з реабілітації пацієнтів.
3) Проведення навчань та стажування персоналу відділення лікарні, щодо новітніх методик здійснення реабілітаційних заходів.

Реалізація проєкту дозволить надавати допомогу 640 хворим щорічно, та скоротити на 30% випадки інвалідності у результаті перенесених ускладнень від хвороб.

Метою проєкту є покращення надання реабілітаційних послуг вторинної медичної допомоги, що сприятиме максимально повній та швидкій реабілітації пацієнтів, які перенесли тяжкі мозкові хвороби, хвороби опорно-рухового апарати чи отримали ускладнення від коронавірусної хвороби.

Для допомоги хворим, у проєкті заплановано:

Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de