Проєкт: Примноження людського капіталу через розвиток охорони здоров'я та партнерство громад
Бюджет
(25.11.2021)
127 500 000
4 250 000

ГРН
EUR
Період
реалізації
36 МІСЯЦІВ
Контактна особа
Камінський Іван Анатолійович, радник міського голови патронатної служби виконавчого комітету Коростенської міської ради, kaminskiy.ivan73@gmail.com
Партнери проєкту

Коростенська міська рада Житомирської області (провідний партнер)
Горщиківська сільська рада
Іршанська сільська рада
Лугинська сільська рада


КНП «Коростенська Центральна міська лікарня Коростенської міської ради»
КНП «Коростенська Центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради.
ГО «Вітер Надії та Любові»


Інші партнери

Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
Проєкт передбачає розвиток якісної та доступної медичної допомоги мешканцям 13 громад Коростенського району Житомирської області та сприятиме розвитку муніципального партнерства.


1) Модернізація закладу охорони здоров’я, що дозволить підвищити комфорт перебування пацієнтів та якість надання спеціалізованої екстреної медичної допомоги населенню, покращено матеріально-технічну базу медичних центрів надання допомоги. В рамках проєкту буде відремонтований 8 -поверховий корпус лікарні, проведена реконструкція будівлі на території лікарні під готель та облаштовано злітно-посадковий майданчик.

2) Розширення обсягів та напрямків надання медичної допомоги у стаціонарних умовах створених медичних центрів: Регіональний центр невідкладної медичної допомоги, Регіональний центр матері та дитини, Регіональний мультидисциплінарний хірургічний центр, Регіональний мультидисциплінарний терапевтичний центр. Також планується організувати систему санітарної авіації для своєчасної госпіталізації хворих.


У проєкті заплановані:
3) Проведення навчальних тренінгів та інформаційних зустрічей для мешканців громад з відповідних вікових груп чи з певними захворюваннями щодо проведення профілактичних заходів.

Реалізація проєкту дозволить зменшити показники захворюваності на серцево-судинних (артеріальна гіпертензія) на - 0,5%, гострий інфаркт міокарда на - 1%, гострий інсульт на -1%; злоякісних новоутворень на - 0,5%.Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de