Проєкт: Оновлення матеріально-технічної бази КНП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня»
Бюджет
(25.11.2021)
20 650 000
690 000
ГРН
EUR
Період
реалізації
12 МІСЯЦІВ
Партнери проєкту

Ярмоленецька селищнa радa Хмельницької області (провідний партнер)
Солобковецька сільська радa
Інші партнери

КП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня» Ярмолинецької селищної ради

Контактна особа
Драгомерецька Ірина Петрівна, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Ярмолинецької селищної ради, yr_econom@ukr.net
Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
1) Здійснити реконструкцію систем опалення відділень КНП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня, що дозволить забезпечити дотримання необхідного теплового режиму.

2) Зміцнити матеріально-технічну базу закладу вторинного рівня надання медичної допомоги шляхом придбання 1 комп'ютерного томографа та закупівлі 2 апаратів штучної вентиляції легень експертного класу .

3) Покращити доступність та мобільність послуг з надання невідкладної медичної допомоги населенню для чого буде встановлено один ліфт у відділення реанімації та інтенсивної терапії, та придбано один реанімобіль базової комплектації для перевезення хворих.

За результатами впровадження проєкту планується скоротити час доставки пацієнтів з критичним та екстреним станами до відділення реанімації з 15 хв. до 5 хв, зменшити показник смертності пацієнтів пацієнтам із проблемами дихання, а також досягти економії бюджетних коштів для оплати опалення біля 1200 тис. грн. за опалювальний сезон в діючих тарифах.
Метою проєкту є надання якісних доступних медичних послуг на вторинному рівні населенню Ярмолинецької селищної та Солобковецької сільської територіальних громад та інших груп пацієнтів, які потребують екстреної медичної допомоги.

Проєкт спрямований на відновлення та розбудову інфраструктури КНП «Ярмолинецька багатопрофільна лікарня», яка визнана базовою для розміщення хворих з інфекційними кишковими хворобами інших територіальних громад області, задля чого планується:

Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de