Проєкт: Нове будівництво мереж централізованого водопостачання та споруд на них
Бюджет
(25.11.2021)
319 035 000
10 634 500
ГРН
EUR
Період
реалізації
30 МІСЯЦІВ
Партнери проєкту

Бурштинська міська рада Івано-Франківської області (провідний партнер)
Галицька міська територіальна громада
Більшівцівська селищна територіальна громада
Дубовецька сільська територіальна громада

Інші партнери

Громадська організація «Агенція місцевого економічного розвитку Прикарпаття»
Контактна особа
Штогрин Яна Станіславівна Завідувач сектору інвестиційної діяльності та стратегічного розвитку Бурштинської міської ради, yanona@ukr.net

Короткий опис проєкту
муніципального партнерства
будівництво 12 черг мереж централізованого водопостачання та споруд на них. Запроектовано спорудження підвищувальних водопровідних насосних станцій (ПВНС) колодязного типу з 2 насосами, один з яких – резервний. Запроектована схема забезпечує напір не менше 10 м водяного стовпа в кожній точці мережі.

Перша версія ТЕО для проєкту було розроблено у співпраці з місцевим бізнесом. Наразі в наявності у заявника є розроблена проектно-кошторисна документація у стадії «П. Проєкт» та діючий висновок експертизи, звіт з ОВД, технічні умови на приєднання до мереж електропостачання, дозвільні документи на будівництво підвищувальних насосних станцій, технічні умови від Укртелекому та Укрзалізниці.

В рамках проєкту передбачена розробка проєктно-кошторисної документації на стадії «Р. Робочий проєкт».
Загальна мета проєкту - забезпечення безперебійного водопостачання якісною питної водою мешканців громад-партнерів шляхом будівництва центрального водопроводу та споруд на ньому.Для досягнення цілі в рамках проєкту заплановано:
Додаткова інформація про проєкт може бути отримана від Команди регіональних проєктів «U-LEAD з Європою» projects.u-lead@gopa.de