Панелі джерел фінансування
для проєктів місцевого розвитку
регіонального значення
Основна мета дискусійних панелей – презентувати 33 Проєкти місцевого розвитку регіонального значення (ПМРРЗ) представникам організацій, які є джерелами фінансування і потенційно можуть бути актуальними для цих проєктів.
Проєкти місцевого розвитку регіонального значення (ПМРРЗ) були розроблені в рамках ініціативи Програми «U-Lead з Європою». Основною метою цієї ініціативи є формування комплексу інвестиційних/ інфраструктурних проєктів із залученням малих/середніх громад. Основною особливістю цих проєктів є муніципальне партнерство – у кожному проєкті беруть участь кілька громад.

Основні цілі дискусійних панелей:
  • ознайомити організації, які є джерелами фінансування, з результатами ініціативи Програми «U-LEAD» щодо створення та підтримки інвестиційних/інфраструктурних проєктів у малих/середніх громадах;
  • отримати зворотній зв'язок від представників цих організацій стосовно проєктів з метою їх подальшого вдосконалення;
  • удосконалити навички авторів проєктів щодо оцінки та презентації проєктів.
Learn more
Долучайтеся до панелей!
10 березня 2022
14:00 – 17:00

Панель 1А. ЗАГАЛЬНА: публічні послуги
Модератор:
Стівен Таппер

Учасники Панелі:
1. Надія Бондарчук, Департамент впровадження пріоритетних проєктів Міністерства розвитку громад та територій
2. Ярослав Крупко, Департамент корпоративного бізнесу Укргазбанку
3. Мустафа Саїт-Аметов, керівник Програми регіонального розвитку ПРООН в Україні
4. Ольга Парасоцька, Представництво Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» у Львові
5. [підлягає уточненню], програма «Кусаноне»
6. [підлягає уточненню], GIZ

14:00-14:20 – Вступне слово до сесії
Спікери/модератори:
  • Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Наталія Старостенко, Представництво ЄС в Україні

14:20-15:30 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Ярмоленецька селищна рада Хмельницької області
  • Коростенська міська рада Житомирської області
  • Новоград-Волинська міська рада Житомирської області
  • Новоград-Волинська міська рада Житомирської області

15:30-15:40 – Перерва

15:40-16:45 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Привільненськa сільська рада Рівненської області
  • Барська міська рада Вінницької області
  • Підгаєцька міська рада Тернопільської області

16:45-17:00 – Заключні зауваження та подальші кроки
Спікери/модератори:
  • Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Стівен Таппер, керівник Команди регіональних проєктів Програми «U-LEAD з Європою»
17 березня 2022
10:00 – 13:00

Панель 1А. ЗАГАЛЬНА: навколишнє середовище та поводження
з відходами
Модератор:
Стівен Таппер

Учасники Панелі:
1. Андрій Ведмідь, Департамент комунальних послуг Міністерства розвитку громад та територій
2. Олена Міскун, Департамент стратегічного планування та міжнародної співпраці Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України
3. Наталія Гнидюк, проєкт «ГОВЕРЛА»
4. Олексій Савін, Програма поводження з відходами Укргазбанку (фінансується Світовим банком)
5. Денис Гайовий, Муніципальна інфраструктура, ЄБРР
6. Юлія Шевчук, головний інвестиційний радник, НЕФКО
7. Ольга Якименко, проєкт зеленого фінансування, МФК
8. [підлягає уточненню], GIZ

10:00-10:20 – Вступне слово до сесії
Спікери/модератори:
  • Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Наталія Старостенко, Представництво ЄС в Україні

10:20-11:30 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Надвірнянська міська рада Івано-Франківської області
  • Бучацька міська рада, Тернопільської області
  • Виконавчий комітет Коростенської міської ради Житомирської області

11:30-11:40 – Перерва

11:40-12:45 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Роменська міська рада Сумської області
  • Пірнівська сільська рада Київської області
  • Коблівська сільська рада Миколаївської області

12:45-13:00 – Заключні зауваження та подальші кроки
Спікери/модератори:
  • Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Стівен Таппер, керівник Команди регіональних проєктів Програми «U-LEAD з Європою»
21 березня 2022
10:00 – 13:00

Панель 2. ЕКОНОМІКА ТА ТУРИЗМ
Модератор: Стівен Таппер

Учасники Панелі:
1. Надія Бондарчук, Департамент впровадження пріоритетних проєктів Міністерства розвитку громад та територій
2. Катерина Рігг, консультації для малого бізнесу, ЄБРР
3. Тетяна Корнієнко, Департамент МСП, Укргазбанк
4. Марат Кюрчевський, спеціаліст з управління проєктами, USAID Україна
5. [підлягає уточненню], Канадське агентство міжнародного розвитку CIDA

10:00-10:20 – Вступне слово до сесії
Спікери/модератори:
  • Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Наталія Старостенко, Представництво ЄС в Україні

10:20-11:30 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Лука-Мелешківська сільська рада Вінницької області
  • Бережанська міська територіальна громада Тернопільської області
  • Бережанська міська територіальна громада Тернопільської області
  • Дубовецька сільська рада Івано-Франківської області

11:30-11:40 – Перерва

11:40-12:45 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Ямницька сільська рада Івано-Франківської області
  • Каховська міська рада Херсонської області
  • Білгород-Дністровська міська рада Одеської області

12:45-13:00 – Заключні зауваження та подальші кроки
Спікери/модератори:
  • Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Стівен Таппер, керівник Команди регіональних проєктів Програми «U-LEAD з Європою»
21 березня 2022
14:00 – 17:00

Панель 3. МФО
Модератор: Стівен Таппер

Учасники Панелі:
1. Дмитро Петрунін, Директорат енергоефективності Міністерства розвитку громад та територій
2. Катерина Елішиєва, Департамент міжнародних проєктів Мінфін
3. Віолайн Сільвестро фон Камеке, Європейський інвестиційний банк
4. Оксана Кисіль, національний експерт проєкту «Угода мерів» в Україні
5. Віталій Шмеріга, KfW
6. Андрій Лактіонов, Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ)
7. Юлія Шевчук, головний інвестиційний радник НЕФКО
8. Тетяна Кобченко, Посольство Королівства Данії в Україні, Програма «DANIDA business finance»
9. [підлягає уточненню], GIZ

14:00-14:20 – Вступне слово до сесії
Спікери/модератори:
  • Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Наталія Старостенко, Представництво ЄС в Україні

14:20-15:30 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Миколаївська сільська рада Дніпропетровської області
  • Виконавчий комітет Павлоградської міської ради Дніпропетровської області
  • Роменська міська рада Сумської області
  • Бурштинська міська рада Івано-Франківської області

15:30-15:40 – Перерва

15:40-16:45 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Городенківська міська рада Івано-Франківської області
  • Славутська міська рада Хмельницької області
  • Новопсковськa селищна рада Луганської області

16:45-17:00 – Заключні зауваження та подальші кроки
Спікери/модератори:
  • Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Стівен Таппер, керівник Команди регіональних проєктів Програми «U-LEAD з Європою»
24 березня 2022
10:00 – 13:00

Панель 4. МАЛА ІНФРАСТРУКТУРА
Учасники Панелі:
1. Оксана Алієва, Програма «Зміна клімату та енергетична політика», Фонд Генріха Бьолля
2. Кшиштоф Фільцек, виконавчий директор PAUCI
3. Ірина Осадча, заступник директора Українського культурного фонду
4. Ілона Постемська, реформи місцевого самоврядування та громадського сектору, Швейцарське бюро співробітництва
5. Джюнейт Есмер, Турецьке агентство зі співробітництва та координації (TİKA)
6. [підлягає уточненню], GIZ

10:00-10:20 – Вступне слово до сесії
Спікери/модератори:
  • Бастіан Файгель, директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Наталія Старостенко, Представництво ЄС в Україні

10:20-11:30 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Міжгірська селищна рада Закарпатської області
  • Березнівська міська ТГ Рівненської області
  • Вишнівська сільська рада Волинської області

11:30-11:40 – Перерва

11:40-12:45 – Презентація проєктів представниками провідних громад: 10 хвилин на презентацію; 10 хвилин на фідбек учасників дискусійної панелі стосовно кожного проєкту
Спікери/модератори:
  • Великоомелянська сільська рада Рівненської області
  • Дунаєвецька міська рада Хмельницької області

12:45-13:00 – Заключні зауваження та подальші кроки
Спікери/модератори:
  • Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ
  • Стівен Таппер, керівник Команди регіональних проєктів Програми «U-LEAD з Європою»
Долучайтеся до панелей!